Wij zijn Pronk.

Anke van Boord

Anke van Boord

Projectleider & Partner

anke@pronkstudio.nl +31 (0)6 457 556 48
Dick Heijdra

Dick Heijdra

Ruimtelijk ontwerper & Partner

dick@pronkstudio.nl +31 (0)10 767 01 20
Twan Minten

Twan Minten

Merkstrateeg & Partner

twan@pronkstudio.nl +31 (0)6 252 883 89
Niels van Ommeren

Niels van Ommeren

Grafisch ontwerper & Partner

niels@pronkstudio.nl +31 (0)6 155 085 56
Renée de Ruiter

Renée de Ruiter

Ruimtelijk ontwerper

renee@pronkstudio.nl +31 (0)10 767 01 20
Esmée Steur

Esmée Steur

Grafisch ontwerper

esmee@pronkstudio.nl +31 (0)10 767 01 20
Nadia Troeman

Nadia Troeman

Grafisch ontwerper

nadia@pronkstudio.nl +31 (0)10 767 01 20
Ingeborg de Haan

Ingeborg de Haan

Ruimtelijk ontwerper

ingeborg@pronkstudio.nl +31 (0)10 767 01 20

Op dit moment hebben we geen vacatures

Pronk is altijd op zoek naar ondernemende en eigenzinnige stagiaires die voor minimaal drie maanden ons team willen versterken. Belangstelling? Stuur dan je CV en portfolio naar info@pronkstudio.nl.

1 / 5
2 / 5
3 / 5
4 / 5
5 / 5