Wij zijn Pronk.

Dick Heijdra

Dick Heijdra

Ruimtelijk ontwerper & Partner

dick@pronkstudio.nl +31 (0)10 767 01 20
Niels van Ommeren

Niels van Ommeren

Grafisch ontwerper & Partner

niels@pronkstudio.nl +31 (0)6 155 085 56
Anke van Boord

Anke van Boord

Projectleider & Partner

anke@pronkstudio.nl +31 (0)6 457 556 48
Twan Minten

Twan Minten

Merkstrateeg & Partner

twan@pronkstudio.nl +31 (0)6 252 883 89
Renee de Ruiter

Renee de Ruiter

Ruimtelijk ontwerper

renee@pronkstudio.nl +31 (0)10 767 01 20
Esmee Steur

Esmee Steur

Grafisch ontwerper

esmee@pronkstudio.nl +31 (0)10 767 01 20
Nadia Troeman

Nadia Troeman

Grafisch ontwerper

nadia@pronkstudio.nl +31 (0)10 767 01 20
Laura Lezeu

Laura Lezeu

Stagiair / Product ontwerper

laura@pronkstudio.nl +31 (0)10 767 01 20

Op dit moment hebben we geen vacatures

Pronk is altijd op zoek naar ondernemende en eigenzinnige stagiaires die voor minimaal drie maanden ons team willen versterken. Belangstelling? Stuur dan je CV en portfolio naar info@pronkstudio.nl.

1 / 5
2 / 5
3 / 5
4 / 5
5 / 5